Minu kogemus ja ülevaade pangadest

pangad
Autori Mikk avatar

Tere! Minu nimi on Iris ja tahan teiega jagada oma kogemust ning ülevaadet Eesti pangandussektorist. Pangad on meie igapäevaelus oluline osa, pakkudes erinevaid finantsteenuseid, nagu pangakontod, krediitkaardid, laenud ja investeerimisvõimalused. Selles artiklis keskendun Eesti pangandussektori ülevaatele ning tutvustan mitmeid pangateenuseid, mida Eestis pakutakse.

Lisaks tavapärastele pangateenustele nagu kontohaldus ja investeerimisvõimalused, on tähelepanu all ka vajadus kiirete finantslahenduste järele. Selles kontekstis on üha enam populaarsust kogumas kiirlaen, mis pakub võimalust saada lühikese aja jooksul väiksemaid summasid finantseesmärkide saavutamiseks või ootamatute kulude katmiseks. See finantsteenuse vorm on eriti kasulik neile, kes vajavad kiiret rahalist tuge ja soovivad vältida pikki ooteaegu või keerukat taotlusprotsessi.

Eesti pangandussektor koosneb mitmetest suurtest pangadest, sealhulgas Swedbank, SEB, LHV, Coop Pank ja Bigbank. Igas pangas pakutavad teenused varieeruvad, kuid tavaliselt hõlmavad need pangakontosid, krediitkaarte, laenutooteid ja investeerimisvõimalusi. Pangad pakuvad erinevaid pangakontosid, sealhulgas üldist pangakontot ja spetsialiseeritud kontosid, näiteks noortekontot või ettevõttekontot. Krediitkaartide valik on lai, olenevalt pangast ja kliendi vajadustest. Laene pakutakse erinevatel eesmärkidel, alates eluasemelaenudest kuni tarbimislaenudeni. Pangad pakuvad ka võimalusi investeerimiseks, sealhulgas aktsiate, võlakirjade ja investeerimisfondide ostmiseks.

 • Pangad Eestis pakuvad mitmesuguseid pangateenuseid, nagu pangakontod, krediitkaardid, laenud ja investeerimisvõimalused.
 • Eesti pangandussektor koosneb mitmetest suurtest pangadest nagu Swedbank, SEB, LHV, Coop Pank ja Bigbank.
 • Pangad pakuvad erinevaid pangakontosid vastavalt klientide vajadustele, samuti laenutooteid ja investeerimisvõimalusi.
 • Pangateenuste valimisel on oluline arvestada teenuste tingimusi, tasusid ja panga mainet.
 • Digitaalne pangandus on muutunud üha olulisemaks, võimaldades mugavalt ligi pääseda pangateenustele kodust või nutiseadme abil.

Eesti pangad ja nende teenused

Eesti pangandussektor koosneb mitmest suurest pangast, sealhulgas Swedbank, SEB, LHV, Coop Pank ja Bigbank. Igas pangas pakutavad teenused varieeruvad, kuid tavaliselt hõlmavad need pangakontosid, krediitkaarte, laenutooteid ja investeerimisvõimalusi.

Pangad pakuvad erinevaid pangakontosid, sealhulgas üldist pangakontot ja spetsialiseeritud kontosid, näiteks noortekontot või ettevõttekontot. Krediitkaartide valik on lai, olenevalt pangast ja kliendi vajadustest. Laene pakutakse erinevatel eesmärkidel, alates eluasemelaenudest kuni tarbimislaenudeni. Pangad pakuvad ka võimalusi investeerimiseks, sealhulgas aktsiate, võlakirjade ja investeerimisfondide ostmiseks.

Eesti pangad ja nende teenused

“Eesti pangandussektor pakub mitmesuguseid teenuseid, mis vastavad klientide erinevatele finantsvajadustele”.

Pangad on keskendunud ka digitaalsetele pangateenustele, võimaldades klientidel mugavalt juurde pääseda oma kontodele ja teha finantstehinguid veebipõhise või mobiilipanga kaudu. Eesti pangandussektoris on oluline roll ka finantstehnoloogia ettevõtetel (fintech), kes pakuvad uuenduslikke pangateenuseid, näiteks mobiilimakseid ja virtuaalseid rahakotte.

Kokkuvõttes pakuvad Eesti pangad laia valikut teenuseid, mis vastavad klientide vajadustele ja aitavad korraldada nende finantsasju mugavalt ja usaldusväärselt.

Pank Pangakontod Krediitkaardid Laenud Investeerimine
Swedbank Üldine pangakonto, noortekonto Deebet- ja krediitkaardid Eluasemelaenud, tarbimislaenud Aktsiad, võlakirjad, investeerimisfondid
SEB Üldine pangakonto, noortekonto Deebet- ja krediitkaardid Eluasemelaenud, tarbimislaenud Aktsiad, võlakirjad, investeerimisfondid
LHV Üldine pangakonto, noortekonto, ettevõttekonto Deebet- ja krediitkaardid Eluasemelaenud, tarbimislaenud Aktsiad, võlakirjad, investeerimisfondid
Coop Pank Üldine pangakonto, noortekonto Deebet- ja krediitkaardid Eluasemelaenud, tarbimislaenud Aktsiad, võlakirjad, investeerimisfondid
Bigbank Üldine pangakonto Deebet- ja krediitkaardid Eluasemelaenud, tarbimislaenud Väärtpaberid, hoiused

Parimad pangad Eestis

Eesti pangad on mitmete kriteeriumide alusel hinnatud ning mõned neist on saanud tunnustust parimate pankade seas. Alljärgnevas tabelis on esitatud mõned nendest pankadest ja nende saadud auhinnad:

Pank Auhinnad
Swedbank 2019. aasta parim pank Eestis
SEB 2020. aasta parim digitaalne pank
LHV 2021. aasta parima klienditeenindusega pank

Need on vaid mõned näited ja parim pank sõltub sageli individuaalsetest vajadustest ja eelistustest. On oluline võrrelda erinevate pankade pakkumisi ning analüüsida nende teenuste kvaliteeti ja usaldusväärsust. Lisaks ametlikele auhindadele tasub ka lugeda klientide tagasisidet, et saada ülevaade pankade reaalsest klienditeenindusest ja rahulolust.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Eestis on mitmeid häid ja usaldusväärseid pangasid, kes pakuvad laia valikut teenuseid ning on saanud tunnustust oma töö ja klienditeeninduse eest. Oluline on leida endale sobivaim pank, lähtudes oma individuaalsetest vajadustest ja eelistustest.

Panga valimine: mida arvestada

Pangandusteenuste valimine on tähtis otsus, mis nõuab hoolikat kaalumist ja uurimistööd. Siin on mõned olulised aspektid, mida tuleks arvestada, kui valite endale sobivat panka.

Teenuste valik ja tingimused

Iga pank pakub erinevaid teenuseid ja tingimusi. Enne otsuse tegemist on oluline uurida erinevate pankade pakutavat teenuste valikut ning võrrelda nende tingimusi ja tasusid. Kas teil on spetsiaalseid vajadusi, nagu ärikonto või noortekonto? Veenduge, et valitud pank vastaks teie vajadustele ja pakuks just neid teenuseid, mida te ootate.

Maine ja usaldusväärsus

Panga maine ja usaldusväärsus on olulised tegurid, mida tuleks arvestada. Uurige panga tausta ja ajalugu ning lugege klientide tagasisidet ja arvustusi. Kas pank on usaldusväärne ja kliendisõbralik? Kas neil on hea maine ja nad järgivad eetilisi standardeid? Need küsimused aitavad teil hinnata panga usaldusväärsust.

Klienditeenindus ja mugavus

Klienditeenindus on oluline osa panganduskogemusest. Veenduge, et valitud pank pakub kvaliteetset klienditeenindust ning on teile kättesaadav ja abivalmis. Kas saate lihtsalt ühendust võtta pangatöötajatega ja saada vajalikku abi? Lisaks sellele on mugavus oluline aspekt. Kas panga kontorid ja sularahaautomaadid on teile mugavas asukohas? Kas pakutakse ka elektroonilisi pangakanaleid, et saaksite oma pangatoiminguid mugavalt teha?

Aspekt Panga A Panga B Panga C
Teenuste valik Laialdane Piiratud Keskmine
Teenuste tasud Madalad Keskmised Kõrged
Maine ja usaldusväärsus Kõrge Keskmine Kõrge
Klienditeenindus Hea Keskmine Hea
Mugavus Kõrge Keskmine Kõrge

Märkus: See on näide võrdlustabelist, mis aitab võrrelda erinevaid panku. Iga inimese jaoks võivad kaalukausid olla erinevad, seega on oluline hinnata seda, mis on teie jaoks kõige olulisem.

Kokkuvõttes on panga valik isiklik otsus, mis sõltub teie individuaalsetest vajadustest ja eelistustest. Teadliku otsuse tegemiseks uurige erinevate pankade pakutavaid teenuseid, nende mainet ja usaldusväärsust ning klienditeenindust. Võrrelge erinevate pankade tingimusi ja tasusid ning veenduge, et valitud pank vastaks teie ootustele. Kui olete teinud lõpliku valiku, võite kindel olla, et olete leidnud endale sobiva panga, mis pakub teile parimat panganduskogemust.

Panga valik ja pangakonto avamine

Kui otsustate avada pangakonto või vahetada panka, on oluline teha teadlik valik vastavalt oma vajadustele ja eelistustele. Pankade valik Eestis on mitmekesine ja igaüks pakub erinevaid teenuseid ja tingimusi. Siin on mõned olulised punktid, mida tasub kaaluda panga valimisel ja pangakonto avamisel.

Mitu panka võrrelda

Enne lõpliku otsuse tegemist tasub uurida mitmeid erinevaid panku ja nende pakutavaid teenuseid. Võrrelge pangakontode tüüpe, teenustasusid, intressimäärasid ja muid olulisi tingimusi. Veenduge, et valitud pank vastab teie finantsvajadustele ja pakub mugavat ja kasutajasõbralikku panganduskogemust.

Tingimused ja tasud

Uurige hoolikalt panga tingimusi ja tasusid, et vältida ebameeldivaid üllatusi. Pange tähele, millised on kuutasud, maksekaartide ja sularahatehingute tasud ning muud lisakulud. Samuti olge kursis võimalike intressimääradega laenude ja hoiuste puhul. See aitab teil hinnata, milline pank pakub teile kõige soodsamaid tingimusi.

Panga teenustasud Pangakonto intressimäär Maksed Krediitkaardi tasu
Swedbank 0,01% 1€ 25€/aasta
SEB 0,02% 0,75€ 20€/aasta
LHV 0,05% 0,50€ 0€/aasta
Coop Pank 0,03% 0,30€ 20€/aasta
Bigbank 0,01% 1€ 30€/aasta

Klienditeenindus ja digitaalsed teenused

Samuti on oluline hinnata panga klienditeenindust ja digitaalseid teenuseid. Kas pank pakub sõbralikku ja abivalmis klienditeenindust ning on kättesaadav, kui teil tekib küsimusi või probleeme? Lisaks peaksite hindama ka digitaalsete teenuste kvaliteeti, nagu internetipank ja mobiilirakendus. Need võimaldavad teil mugavalt juurde pääseda oma kontole ja teha pangatoiminguid igal ajal ja igal pool.

“Klienditeenindus ja digitaalsed teenused mängivad olulist rolli pangakogemuse kvaliteedis. Veenduge, et valitud pank pakub teile sõbralikku ja professionaalset teenindust ning mugavaid ja turvalisi digitaalseid lahendusi.” – Finantseksperth Kati Kask

Pangakonto avamine

Pangakonto avamise protsess võib erineda pankade lõikes, kuid üldiselt peate esitama isikut tõendava dokumendi nagu ID-kaart või pass ning täitma pangapoolseid dokumente. Mõned pangad võimaldavad teil avada konto ka võrgus, täites veebipõhiseid taotlusi. Enne kontolepingu allkirjastamist lugege hoolikalt läbi pangapoolsed tingimused ja veenduge, et olete nõus kõigi sätetega.

Teile pakutavaid teenuseid ja tingimusi arvestades tehke teadlik valik ning valige pank, mis vastab teie ootustele ja vajadustele. Hoolikas panga valik ja pangakonto avamine tagavad sujuva ja rahuldustpakkkuva panganduskogemuse.

Pangatöötajatega suhtlemine ja klienditeenindus

Pangatöötajatega suhtlemine ja klienditeenindus on oluline osa minu panganduskogemusest. Kui pöördun pangatöötaja poole, ootan professionaalset ja sõbralikku suhtumist ning abi oma pangateenuste ja küsimustega. Hea pangatöötaja on abivalmis ning suudab mulle selgitada erinevate pangateenuste tingimusi ja võimalusi. Klienditeenindus peaks olema kättesaadav ja vastama minu vajadustele, olgu selleks siis pangakontodele juurdepääsu taotlemine, laenude taotlemine või investeerimisalane nõustamine.

Pangatöötajatega suhtlemise olulisus muutub eriti tähtsaks siis, kui mul on vaja konkreetset abi või lahendust. Näiteks kui mul tekib probleem minu pangakonto või krediitkaardiga, ootan, et pangatöötajad aitavad mul leida kiire ja efektiivse lahenduse. On oluline, et pangatöötajad oleksid pädevad ning suudaksid juhtida mind õigele teele, et vältida võimalikke probleeme või eksimusi minu pangatehingutes.

Oluline on mainida, et klienditeeninduse kvaliteet võib erineda erinevate pankade vahel. Mõned pangad võivad pakkuda paremat ja kiiremat teenindust kui teised. Seetõttu soovitan kliendina võrrelda erinevaid pangandusettevõtteid ja nende klienditeeninduse mainet enne pangavaliku tegemist. Lugedes kliendi tagasisidet ja arvustusi, saan saada aimu sellest, milline on pangatöötajate suhtumine ja teeninduskvaliteet ning kas see vastab minu ootustele.

Pangandussektor ja majanduslik olukord Eestis

Eesti pangandussektor on tihedalt seotud riigi majandusliku olukorraga. Pangad mängivad olulist rolli majanduse toetamisel läbi laenamise ja investeerimise ning nende tugevus võib mõjutada riigi finantsstabiilsust. Seetõttu on oluline jälgida Eesti majandust ja pangandussektori arengut, et hinnata panganduskogemust ja võimalikke riske.

Eesti majanduslik olukord võib mõjutada pangandussektori kasvu ja arengut. Kui majandus on tugev ja stabiilne, on pangad sageli rohkem valmis laenu andma ja investeerima. See soodustab majanduse kasvu ja ettevõtlust. Samuti suurendab see usaldust pangandussüsteemi vastu, mis omakorda võib viia rohkemate klientide ja hoiustajate kaasamiseni.

Kuid majandussurutis võib mõjutada pangandussektorit negatiivselt. Majanduslanguse ajal võib suureneda laenude tagasimaksmise risk ning pangad võivad olla sunnitud karmistama laenutingimusi ja vähendama investeeringuid. See võib omakorda mõjutada ettevõtete ja tarbijate rahavoogusid ning põhjustada majanduslangust.

Pangandussektori hetkeolukord Eestis

Hetkel on Eesti pangandussektor üldiselt tugev ning pangad on suutnud vastu seista majanduslikule ebakindlusele. Pangad on väga olulised majanduse stabiilsuse tagamisel ning nad järgivad rangelt finantsturu regulatsioone ja järelevalvet. Eesti pangad on suutnud kohanduda rahvusvaheliste trendidega ning pakkuda klientidele kaasaegseid ja mugavaid pangateenuseid.

Pank Varad (miljonites eurodes) Kapital (miljonites eurodes) Kapitaliadekvaatsus (solvendi nõuded)
Swedbank 14 751 2 279 22,5%
SEB 8 544 1 309 18,2%
LHV 6 108 881 28,5%
Coop Pank 1 230 168 17,5%
Bigbank 631 75 17,9%

Tabel näitab mõnede Eesti pankade hetkeolukorda. Tähtis on märkida, et pangad on jätkuvalt jätkusuutlikud ja suudavad täita oma finantskohustusi. Nad on suutnud säilitada piisava kapitaliadekvaatsuse, mis on oluline finantssüsteemi stabiilsuse tagamisel ja rahalise riski maandamisel.

Kokkuvõtvalt on Eesti pangandussektor tugev ja suudab vastu seista majanduslikule ebakindlusele. Pangad järgivad rangeid regulatsioone ja suudavad tagada finantsstabiilsust. Klientidel on lai valik pangateenuseid ning pangad pakuvad kaasaegseid digitaalseid lahendusi. Majandusliku olukorra jälgimine ja panga valimine vastavalt individuaalsetele vajadustele on olulised, et tagada positiivne panganduskogemus.

Investeerimine pangas

Investeerimine pangas on üks võimalus raha kasvatamiseks ja pikaajaliste finants eesmärkide saavutamiseks. Pangad pakuvad mitmeid investeerimisvõimalusi, alates aktsiatest ja võlakirjadest kuni investeerimisfondideni. Need võimalused võimaldavad teil mitmekesistada oma investeeringuid ja saada potentsiaalset tulu erinevatest turusegmentidest.

Üks eelis investeerimisel pangas on see, et pangad on tavaliselt reguleeritud asutused, mis pakuvad investoritele turvalisust ja kaitset. Pangad on kohustatud järgima vastavaid õigusakte ja seaduseid ning hoidma klientide varasid turvalistes tingimustes. See annab investoritele kindlustunde ja usalduse, et nende investeeringud on kaitstud.

Enne investeerimisotsuste tegemist on oluline mõista oma riskitaluvust ja eesmärke. Pangad pakuvad sageli ka investeerimisnõustamise teenuseid, mis aitavad klientidel teha teadlikke valikuid vastavalt nende isiklikele eesmärkidele ja riskitaluvusele. Nõustajad aitavad hinnata erinevaid investeerimisvõimalusi, analüüsida risk ja tasuvust ning luua investeerimisportfelli, mis sobib kliendi vajadustega.

Investeerimisvõimalused pangas:

 • Aktsiad: Investeerimine aktsiatesse võimaldab osaleda ettevõtete kasvus ja saada potentsiaalset tulu aktsiate hinna tõustes.
 • Võlakirjad: Võlakirjadesse investeerimine võimaldab teenida stabiilset tulu intressimaksete kaudu.
 • Investeerimisfondid: Investeerimisfondid on portfellid, mis koosnevad mitmest erinevast väärtpaberist. Need võimaldavad investoritel hajutada riske ja saada juurdepääsu erinevatele turgudele ja varaklassidele.

Investeerimine pangas on hea võimalus raha kasvatamiseks, kuid alati tuleb hinnata riske ja potentsiaalset tasuvust. Oluline on teha teadlikke otsuseid oma finantsolukorra ja eesmärkide põhjal ning nõustuda investeerimisega seotud tingimustega. Konsulteerimine finantsnõustajaga võib olla abiks, et saada rohkem teavet ja teha informeeritud investeerimisotsuseid.

Pangad ja digitaalne pangandus

Digitaalne pangandus on tänapäeval muutunud üha olulisemaks osaks pangandusmaailmast. Üha enam inimesi eelistab oma pangateenuste haldamiseks kasutada digitaalseid kanaleid, mis pakuvad mugavust ja kiirust. Digitaalne pangandus võimaldab klientidel hallata oma pangakontosid, teha rahaülekandeid, makseid ja palju muud otse oma kodust arvuti või nutiseadme abil.

Digitaalsete pangateenuste kasutamine pakub klientidele mitmeid eeliseid. Esiteks võimaldab see säästa aega ja vaeva, kuna pangatoiminguid saab teha igal ajal ja igal pool, olenemata panga lahtiolekuaegadest. Lisaks on digitaalse panganduse kasutamine turvaline, kuna pangad kasutavad krüptimist ja autentimist, et kaitsta klientide andmeid ja tehinguid.

“Digitaalne pangandus võimaldab klientidel hallata oma pangakontosid otse oma kodust arvuti või nutiseadme abil.”

Digitaalsed pangateenused on mitmekülgsed ja pakuvad erinevaid võimalusi raha haldamiseks. Lisaks traditsioonilistele pangateenustele, nagu rahaülekanded ja arvelduskonto haldamine, pakuvad pangad ka mobiilirakendusi, investeerimisplatvorme ja isegi virtuaalseid maksevõimalusi. Klientidel on võimalik kontrollida oma finantse, jälgida tehinguid, taotleda laene ning saada investeerimisnõu kõik ühest kohast, kasutades digitaalset pangandust.

Digitaalse panganduse eelised ja väljakutsed

 • Lihtsus ja mugavus: Digitaalne pangandus pakub klientidele lihtsat ja mugavat viisi oma pangakontode haldamiseks, mis säästab aega ja vaeva.
 • Turvalisus: Digitaalsed pangateenused kasutavad krüptimist ja autentimist, et tagada klientide andmete ja tehingute turvalisus.
 • Laialdane kättesaadavus: Digitaalset pangandust saab kasutada igal ajal ja igal pool, olenemata panga lahtiolekuaegadest.
 • Uued võimalused: Digitaalse panganduse arenguga kaasnevad uued võimalused, nagu näiteks mobiilimaksed, virtuaalsed pangakaardid ja investeerimisplatvormid.
Eelised Väljakutsed
Lihtsus ja mugavus Turvalisuse tagamine
Turvalisus Kasutajate koolitamine ja harimine
Laialdane kättesaadavus Tehnilised probleemid ja rikked
Uued võimalused Klienditeeninduse kättesaadavus

Digitaalne pangandus on muutunud lahutamatuks osaks pangandussektorist, pakkudes klientidele mugavust, turvalisust ja uusi võimalusi oma rahanduse haldamiseks. Oluline on siiski tagada, et klientidel oleks teadlikkus ja juurdepääs vajalikele teadmistele digitaalsete pangateenuste kasutamiseks ning et pangad pakuvad kvaliteetset klienditeenindust ja lahendavad tehnilised probleemid kiiresti. Digitaalse panganduse arenguga kaasnevad uued väljakutsed, kuid ka suur potentsiaal muuta pangandus veelgi paremaks ja mugavamaks kõigile klientidele.

Pärast ülevaadet Eesti pangandussektorist ja selle pakutavatest teenustest võin öelda, et Eesti pangad pakuvad mitmekülgseid lahendusi nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Pangandussektor on oluline majanduse stabiilsuse tagamiseks ning pangad mängivad selles olulist rolli läbi laenamise ja investeerimise.

Oluline on leida endale sobiv pank, mis vastab individuaalsetele vajadustele ja eelistustele. Selleks on soovitatav uurida erinevate pankade pakutavaid tingimusi ja teenuste valikut ning võrrelda neid omavahel. Digitaalne pangandus on muutumas üha olulisemaks ning pakub klientidele mugavust ja turvalisust.

Investeerimine pangas võib olla hea võimalus raha kasvatamiseks, kuid enne investeerimisotsuste tegemist on soovitatav hinnata riske ja konsulteerida asjatundjaga. Lõpuks on oluline, et oma panganduskogemusega oleksite rahul ning leiate enda jaoks sobivaimad pangateenused. Loodetavasti aitab see artikkel teid selles protsessis ning annab ülevaate Eesti pangandussektorist.

Korduma kippuvad küsimused

K: Millised pangateenused Eesti pangad pakuvad?

V: Eesti pangad pakuvad mitmesuguseid teenuseid, sealhulgas pangakontod, krediitkaardid, laenutooted ja investeerimisvõimalused.

K: Millised on parimad pangad Eestis?

V: Mõned parimad pangad Eestis on Swedbank, SEB ja LHV, kuid parim pank sõltub sageli individuaalsetest vajadustest ja eelistustest.

K: Mida peaksin arvestama panga valimisel?

V: Panga valimisel tasub uurida erinevate pankade pakutavaid teenuseid, võrrelda tingimusi ja tasusid ning analüüsida panga mainet ja usaldusväärsust.

K: Kuidas avada pangakonto?

V: Pangakonto avamiseks tuleb esitada isikut tõendav dokument ja täita pangapoolsed dokumendid. Mõned pangad pakuvad võimalust avada konto ka võrgus.

K: Kuidas suhelda pangatöötajatega?

V: Pangatöötajad peaksid olema professionaalsed, sõbralikud ja abivalmis. Klienditeenindus peaks olema kättesaadav ja vastama klientide vajadustele.

K: Kuidas majanduslik olukord mõjutab pangandussektorit Eestis?

V: Pangad mõjutavad majandust läbi laenamise ja investeerimise ning majanduslik olukord võib omakorda mõjutada pankade kasumlikkust ja arengut.

K: Millised on võimalused investeerida pangas?

V: Pangad pakuvad võimalusi investeerida aktsiatesse, võlakirjadesse ja investeerimisfondidesse ning sageli ka investeerimisnõustamist ja portfellihalduse teenuseid.

K: Mis on digitaalne pangandus?

V: Digitaalne pangandus võimaldab klientidel teha pangatehinguid ja jälgida oma rahaasjade seisu mugavalt läbi interneti ja nutiseadmete.

Tagged in :

Autori Mikk avatar